ZDRAVIE-HYGIENA-EKOLOGIA

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka

BIOTERMAL soľ

PONUKA > ZDRAVIE a regenerácia > KÚPELE a soli ENERGY
sol biotermal energy

Biotermal ENERGY bioinformačná kúpeľová soľ z termálnej vody žriedla Podhájska s vysokým obsaho prvkov a minerálov s blahodárnymi účinkami na celý organizmus. Podrobná klinická štúdia dokázala, že pri mnohých problémoch má hlbší a stálejší regeneračný efekt než voda z Mŕtveho mora.
Obsahuje harmonickú skladbu kyseliny boritej a kremičitej, horčíka, zinku, jódu, lítia, vápnika, chrómu, draslíka, brómu, fluóru, stroncia, rubídia, titánu, železa, medi a ďalších prvkov a minerálov. Sú to najmä tie prvky a minerály, ktoré majú overený pozitívny efekt pri rôznych ekzémoch, vyrážkach a kožných ochoreniach.
BIOTERMAL soľ svojím optimálnym zložením priaznivo pôsobí u pacientov s problémami pohybového ústrojenstva, pri chorobách dýchacích ciest a zažívacieho traktu (najmä pri poruchách pankreasu alebo sleziny) a gynekologických ťažkostiach.
Má antiseptický, protizápalový, prekrvujúci a čistiaci efekt. Koncentrácia prvku lítium rozširuje pôsobnosť vody a pomáha liečbe dny, zmes jodidov stimuluje štítnu žľazu, fosforečnany a vápnik pôsobia na doliečenie zlomenín a zmiernenie bolestivých stavov. Biotermal harmonicky účinkuje na celý energetický systém organizmu.
Aplikácia:
Odporúčame 1-2 polievkové lyžice rozpustené do vane s teplotou vody 37-42 stupňov. Na kúpeľ si nájdite cca 10-20 minút, 1-3 krát týždenne.
Odporúčané kombinácie:
Po kúpeli odporúčame kombinovať s prípravkami Pentagramu krémov, ktoré umocňujú regeneračný efekt. Ďalšie použitie: nosový sprej

BALENIE: Dóza 350gr

CENA: 10,90 EUR

BIOTERMAL kúpeľová soľ 350gr ENERGY
BIOTERMAL kúpeľová soľ 350gr ENERGY
bioinformačná kúpeľová soľ z termálnej vody Podhájska
10,90 € Vložiť
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky