JASMIN-ZDRAVIE-EKO-DOMACNOST-ZELENA FIRMA

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka

Beauty kozmetika ENERGY a jej zlozenie

ENERGY doplnky výživy a Beauty kozmetika > ENERGY kozmetika > BEAUTY infokozmetika ENERGY

BEAUTY kozmetika ENERGY

DOPRAJTE VAŠEJ PLETI KVALITNÚ STAROSTLIVOSŤ S BEAUTY ENERGY.

Pomocou starostlivo vybraných a najúčinnejších ingrediencií sa staráme o pokožku, dodávame vnútornému organizmu silu a mysli vraciame potrebný pokoj.Základné princípy
S najväčšou staroslivosťou a čistým úmyslom pristupujeme ku každému aspektu našich prípravkov. Vychádzajú z prírodných základov, sú šetrné k pleti, dobre sa vstrebávajú, príjemne sa aplikujú a dlhodobo pôsobia. Mimoriadne vysoké množstvo účinných látok v sebe spája metódy fytoterapie, aromaterapie, kryštáloterapie, tradičnej čínskej medicíny a biorezonancie tak, aby sme ich vzájomnou kombináciou dosiahli najlepší účinok.

Prírodné parfumy
Iba najvzácnejšie esencie v aromaterapeutickom množstve tvoria prírodný parfum, ktorý dodáva výnimočnosť každému z prípravkov. Sú nástrojom jemnej terapie, ktorá má obrovskú schopnosť zasiahnuť hlbokú myseľ a harmonizovať vnútornú silu. Pretože obsahujú samotnú podstatu bylín, sú najbohatšími látkami v rastlinnej ríši a mnohé z nich patria medzi najdrahšie.

Kvalita
Pri výrobe používame najkvalitnejšie a preverené suroviny vybrané tak, aby spĺňali náročné požiadavky prírodnej kozmetiky. Starostlivo vyberáme dodávateľov účinných látok a dokážeme s nimi spolupracovať tak, aby sme spoločne zaistili rešpekt k prirodzeným biorytmom rastlín, ich vysokú čistotu, energetickú hodnotu a účinnosť. Nepoužívame parabény, syntetické farbivá ani vône, minerálne oleje, akékoľvek ropné deriváty, geneticky modifikované organizmy, chemické UV filtre ani SLS.

Myšlienka Pentagramu
Základom kozmetiky zameranej na starostlivosť o pleť je rad piatich pleťových krémov RENOVE, vyvinutých podľa princípu harmónie piatich prvkov.
Päť unikátnych krémov, ktoré reprezentujú päť elementov tradičnej čínskej medicíny: Drevo, Oheň, Zem, Kov a Vodu. Päť prípravkov, z ktorých každý je svojím účinkom zameraný na určitú orgánovú skupinu, typ pleti, stav mysle alebo nerovnováhu vnútorného organizmu. Jednotlivé prípravky na seba nielen nadväzujú, ale sa aj vzájomne dopĺňajú, vyrovnávajú a tvoria ucelený systém.
Voľba správneho krému tak otvára priestor pre hravosť a predovšetkým vlastnú intuíciu. Či už vyberiete podľa vône, farby, nálady, alebo celkom konkrétnej potreby, Vaša voľba bude vždy správna.

Fytoterapia
Polykompozitný extrakt tvorí výnimočných 16% obsahu každého krému. V závislosti od konkrétneho prípravku sa skladá z 13 až 19 liečivých bylín starostlivo zostavených tak, aby dosahoval cielený terapeutický účinok.

Treťohorná termálna voda
Prirodzene prehrievaná a plná zemskej energie dodáva kozmetike širokú škálu vzácnych prvkov. Je silne mineralizovaná, ale jej zloženie je veľmi vyvážené. Je účinná a pokožka ju dobre znáša.

Ďalšie spoločné účinné látky
Arganový olej
Všetky kompozície obsahujú vzácny a veľmi kvalitný arganový olej, ktorý sa získava v berberských oblastiach severoafrického Maroka. Kombinácia kontrolovaného zberu vo voľnej prírode a ručného spracovania vytvára jeden z najčistejších a najúčinnejších olejov. Má vysoký podiel čistého vitamínu E, je bohatý na nenasýtené mastné kyseliny a vykazuje silné antioxidačné vlastnosti. Pokožku chráni a vyživuje, je výbornou prevenciou vzniku vrások a vyhladzuje už existujúce vrásky.

Kyselina jantárová
Už v starom Egypte si faraóni nechávali zašívať pod kožu jantárové doštičky, pretože verili v ich omladzujúci efekt. Moderný výskum preukázal, že kyselina jantárová má tieto vlastnosti naozaj. Priamo ovplyvňuje bunkový metabolizmus a dôležité biochemické pochody.

Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky