ZDRAVIE-HYGIENA-EKOLOGIA

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka

ARTRIN krém ENERGY

PONUKA > ZDRAVIE a regenerácia > ENERGY krémy
atrin jasmin energy

ARTRIN 50ml krém ENERGY silné analgetické, antispazmatické a prekrvovacie účinky krému sa dajú využiť pri bolestiach a zápalových stavoch kĺbov, svalov a šliach, pri reumatizme, bolestiach chrbtice a krčného svalstva, na regeneráciu pri únave, chlade, nedostatočnom prekrvení končatín a ďalších pohybových ťažkostiach.
Aplikujeme pri problémoch s obličkami, močovým mechúrom, prostatou a ďalších zápalových stavoch, priamo na miesto nad uložením postihnutého orgánu. Pôsobí pozitívne na pohybový aparát, rôzne druhy vyrážok, a má mnoho ďalších zaujímavých účinkov.  Obsahuje rad významných minerálov a vďaka vysokému podielu extraktu z rastlín je krém navyše obohatený o veľa ďalších prvkov. predstavuje  bioinformačný širokospektrálny regeneračný krém s vyváženým bylinným komplexom a vysokým obsahom termálnej vody zo žriedla Podhájska.
Artrin krém ovplyvňuje predovšetkým dráhu sleziny, troch žiaričov, žalúdka, dráhu počatia, tenkého a hrubého čreva, šľachosvalové dráhy pečene, močového mechúra a obličiek. Ovplyvňuje problémy, ktoré sa poja s nedostatočnou funkciou týchto dráh.


Cena: 50 ml - 14,67 EUR         Artrin XXL Profi 250ml - 48,- EUR
Odporúčame kombináciu s prípravkom Renol

REGENERAČNÝ POSTUP A DÁVKOVANIE:

Krém ARTRIN používame lokálne vo veľmi tenkej vrstve 1 až 3 x denne. Je ľahko rozotierateľný a zmývateľný vodou. Aplikujeme ho na miesta uloženia orgánov alebo na oblasti ich reflexných zón a energetických dráh.
Pri vážnych zdravotných problémoch sa vždy poraďte s lekárom. Na presné určenie možno použiť prístroj pracujúci na princípe EAV alebo iných metód.

ARTIN XXL krém ENERGY 250ml
ARTIN XXL krém ENERGY 250ml
kĺby,svaly,šiachy,reumatizmus,bolesti chrbtice a svalstva
48,00 € Vložiť
ARTRIN krém ENERGY 50ml
ARTRIN krém ENERGY 50ml
bolesti,zápaly,kĺby,svaly,reumatizmus,bolesti chrbtice a krčného svalstva,regenerácia pri únave
14,67 € Vložiť
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky